Nabídka

Cart

Volný čas

V této kategorii najdete outdoorové zboží. Sice jsme zaměřeni především na doplňky pro vozidla, ale pamatujeme i na různé toulky a túry.  Určitě oceníte širokou škálu batohů a brašen, které se hodí snad každému cestovateli ať autem, na kole nebo „po svých“.

Určitě si na své přijdou vodáci, rybáři a nejen ti, zkrátka všichni, kdo mají rádi vodu a malou vodní turistiku. Plavba na loďce nebo chycená ryba přináší neobyčejné zážitky. Možná si z naší malé nabídky vyberete.

Z nafukovacího programu si můžete vybrat nafukovací matrace, které Vám na cestě nahradí postel a  pro dobrodružnější povahy nabízíme karimatky, i na těch se dobře vyspíte.

Abyste se mohli dobře přikrýt, resp. zabalit, nabízíme širokou paletu spacáků. Na své si přijdou dobrodružné povahy, které jsou schopné spát i v mrazu, ale na druhé straně i ti méně nároční.

Poslední velkou skupinu tvoří stany. Nabízíme rodinné stany, pro šest i více osob, ale i menší, i pro jednoho. Celoroční i sezónní; na své si přijdou i dovolenkáři, kterým poskytne příjemný stín i stan na pláži, jakož i zástěny.

 

Pro Vaše auto.cz

Mgr. František Míča

IČO 43013864

DIČ CZ530114131

Jsme plátci DPH

č.ú 238821386/0300

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 736 636 898

Partneři

zarice banner

Příhlásit se nebo Zaregistrovat